Home / Business / انواع و کاربردهای مالچ چشم انداز

انواع و کاربردهای مالچ چشم انداز

Business 0

هنگامی که در اطراف Heartland رانندگی می کنید ، می بینید که اکثر تخت های منظره با نوعی مالچ پوشانده شده اند. اگرچه بسیاری از مردم سنگ ریزه های تزئینی را به عنوان مالچ در نظر می گیرند ، من می خواهم مالچ چشم انداز را به عنوان یک ماده ارگانیک تعریف کنم که به عنوان پوشش زمین استفاده می شود. تعدادی مالچ مختلف برای انتخاب وجود دارد. شاید بتوانم به شما کمک کنم حقایق مربوط به مالچ های مختلف را کشف کرده و انتخاب خود را کمی آسان تر کنید.

مالچ ها به دلایل مختلف در تختخواب های منظره مورد استفاده قرار می گیرند. اول ، مالچ باعث افزایش زیبایی ظاهری چشم انداز می شود. علاوه بر این یک لایه ضخیم از مالچ به نگه داشتن رطوبت در خاک کمک می کند. این ظرفیت نگهداری آب به ویژه در هنگام خشکسالی و هنگام کاشت درختان و بوته ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

احتمالاً یکی از مهمترین دلایل استفاده از مالچ ، کنترل علفهای هرز است که به نظر گل میخک هندی می رسد به طور مداوم در بسترهای منظره شما ظاهر می شوند. مالچ همچنین فرسایش را کنترل می کند که در صورت لخت بودن خاک بین بوته ها می تواند ایجاد شود.

مالچ ریشه گیاهان را در قسمت گرم تابستان خنک و در سردترین قسمت های زمستان گرم نگه می دارد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که مالچ اطراف یک درخت یا بوته مانعی قابل مشاهده برای اپراتور علف های هرز است که می خواهد هرچه بیشتر به درختان و بوته ها نزدیک شود.

از بین انواع مختلف مالچ موجود ، به نظر می رسد که مالچ پوست چوب سخت از محبوب ترین ها است ، به دلیل کم هزینه بودن. این کم هزینه ترین مالچ است که در هارتلند یافت می شود. هر کارخانه چوب بری در هارتلند ، مالچ پوست چوب سخت را به عنوان فرآورده دوتایی از آسیاب تولید می کند. از آنجا که این گیاه بسیار فراوان و محلی است ، به نظر می رسد مالچ گیاه چوب درخت سخت است.

مالچ پوست درخت سخت دارای اشکالاتی است. شرکت های کنترل آفات می گویند این مالچ موریانه ها را به خود جلب می کند. من شک دارم که موریانه ها را به خود جلب می کند ، اما در مالچ پوست چوب سخت ماده دافع موریانه وجود ندارد. اگر موریانه ها در منطقه باشند ، مطمئناً اضافه شدن به محدوده خانه خود را دوست دارند.

مالچ پوست چوب سخت به سرعت خراب می شود و اغلب یک لایه غیر قابل نفوذ در سطح بستر مالچ ایجاد می کند. این لایه غیرقابل نفوذ اغلب به از بین رفتن آزالیا و رودودندرون کمک می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  •  
    Previous Post

    Players Decide on On-line Casinos for Bonuses and Promotions

  •  
    Next Post

    5 Brilliant Ways To Use TOP QUALITY PLUMBING